![У Луцьку завдяки небайдужій громадянці, патрульні повернули особисті речі чоловіку](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/e/ie/3eoij5-ofk3dke2k4m3no7c2znae2h67t4j4iee.jpg)
Чоловік щиро подякував поліцейським та був приємно враженим.
Пульс дня
У Луцьку завдяки небайдужій громадянці, патрульні повернули особисті речі чоловіку
Про це повідомляє Патрульна поліція Волині
«Сьогодні у Луцьку, близько 11-ї години, до патрульних звернулася працівниця однієї з АЗС. Жінка повідомила, що один з клієнтів два тижні тому забув свої документи, а саме посвідчення водія, реєстраційний документ на автомобіль та пенсійне посвідчення.
Інспекторам швидко вдалося відшукати власника та повернути ці важливі документи.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/6y/2yawv3-0x0-720x959-shmdhtehhjor24osiekc4bgn2yomc6yk.jpg)
Чоловік щиро подякував поліцейським та був приємно враженим.
Патрульні закликають громадян дбати про власні речі, та дякуємо заявникам за те, що не залишаються осторонь. Адже саме небайдужість робить нас людьми», - йдеться у повідомленні.
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)