![260 тисяч гривень зібрали на Волині під час благодійного футбольного турніру для ЗСУ](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/e/fz/ku62ak-lmpgnayk62vnutksstg6mp5em2os7fze.jpg)
Зібрали кошти на засоби радіоелектронної боротьби для бійців окремого стрілецького батальйону, а також підтриматизвільнених із полону.
260 тисяч гривень зібрали на Волині під час благодійного футбольного турніру для ЗСУ
Вихідними в обласному центрі Волині відбувся п’ятий благодійний футбольний турнір
Мета заходу – зібрати кошти на засоби радіоелектронної боротьби для бійців окремого стрілецького батальйону, а також підтримати захисників, звільнених із полону.
Його учасниками стали п'ять команд, а саме: Національна збірна України серед ветеранів, ФК «Волинь», збірна гіпермаркету «ТамТам», ФК ПрАТ «Луцьксантехмонтаж 536» та ФК «Луцький прикордонний загін».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/in/w6b3nk-0x0-2048x1367-ckwzln6ie4uaxuwwixr5av5tyyntpinh.jpg)
Традиційно до благодійного заходу долучився голова обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко та зіграв у складі команди «Волинь».
Команди грали почергово одна з одною. Загалом відбулося десять матчів. А переможцем змагання стала команда «Луцьксантехмонтаж-536». Приз найкращого гравця турніру отримав Олександр Мелащенко (команда гіпермаркету «ТамТам»), а найкращим воротарем обрано Сергія Погорілого (Національна збірна України серед ветеранів).
До слова, в перервах між іграми проводили благодійні аукціони та збори коштів для ЗСУ. Як результат, вдалося зібрали 262 тисячі гривень.
«Спорт завжди був важливою частиною мого життя, а зараз такою ж важливою складовою є допомога нашим Збройним силам. Вдячний організаторам та учасникам за ініціативу. Донатимо задля підтримки та перемоги!», - зазначив Юрій Погуляйко.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)