Молодці!
Волинській «Мрії» з Горохова аплодували і столичні суперники
Наші – найграціознші!
Нещодавно у спортивному комплексі Волинського національного університету імені Лесі Українки відбувся Відкритий турнір з чирлідингу «Замок Любарта».
Про це повідомляє у Facebook Горохівська міська рада.
«Близько 600 учасників, які прибули з Києва, Львова, Шепетівки, Нововолинська, Луцька та інших міст, змагалися за призові місця з перспективою участі у Чемпіонаті України. Серед учасників були й представники від Горохівської громади – юна команда «Мрія» (керівник Леся Кравчук). Для 10-ти дівчаток цей турнір став першим серйозним випробуванням.
![Молодці!](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/uz/3iqvtv--1x0-500x261-66koxdhbw43253b3wreqs2zq4nn4muzv.jpeg)
Запальний акробатично-танцювальний танець, яскраві костюми, щирі усмішки учасниць дали свій результат – перемогу. Дівчатка здобули I місце і отримали почесний Кубок та диплом, які вручив Андрій Боляк, Президент Федерації Чирлідингу та Чирспорту України. Щиро вітаємо дівчаток і їх наставника Лесю Кравчук з їх черговою перемогою та бажаємо нових здобутків та перемог», – йдеться у повідомленні.
Читайте також: «Учні з Волині присвятили програму автору «Червоної рути» (Відео)».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)