![На Волині громада храму разом із настоятелем перейшла до ПЦУ](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/o/z2/u5i2fb-159x0-1729x1153-gqtga5efkhgvxzacedafgx24rb25jz2o.jpg)
Після широкомасштабного вторгнення росії богослужіння в храмі почали звершувати українською мовою.
На Волині громада храму разом із настоятелем перейшла до ПЦУ
Свято-Іллінська парафія села Черськ Маневицького деканату (Камінь-Каширський р-н) виявила бажання увійти в Православну Церкву України
Відповідне рішення парафіяни прийняли на зборах, з яким звернулися до духовної консисторії.
Про це інформує Волинська єпархія Православної Церкви України.
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл підтримав клопотання. Настоятель протоієрей Андрій Послєдов, який служить тут 20 років, не заперечив проти волі мирян. Раніше о. Андрій почав правити у храмі українською мовою, а рідний брат душпастиря Віталій Послєдов загинув від російських загарбників, боронячи нашу державу.
Своє священиче служіння о. Андрій Послєдов поєднує із педагогічною діяльністю, оскільки у місцевій школі викладає німецьку мову і є заступником директора.
Станом на 3 березня із часу одержання Томосу до Волинської єпархії ПЦУ звернулося 136 парафій МП із проханням прийняти їх у своє лоно. Отець Андрій став 18-м священником із тих, які підтримали своїх парафіян.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/ap/ybfx2t-0x0-1153x2048-4uagq74krfdc4e264r4xde7saryekap6.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/yd/uj7h5p-0x0-1153x2048-5pok767xacra3hj2fhv5e7dbnhjp7ydb.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: На Волині ще одна парафія доєдналась до ПЦУ.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)