![Рівненські атомники хочуть мати свого персонажа](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/5/ch/zjy2c3-0x601-843x562-dw257aqkd6mxvawxarp2vqf34tn6sch5.jpg)
Беріть участь!
Рівненські атомники хочуть мати свого персонажа
З цією метою вони оголосили відповідний творчий конкурс для дітей та юнацтва
До участі в ньому запрошують учнів закладів загальної середньої освіти населених пунктів зони спостереження електростанції, віком від 6 до 17 років.
Про це інформує Рівненська АЕС.
Конкурс проводять у двох номінаціях: «Малюнок» та «Цифровий малюнок або анімація». У кожній з них переможців визначать у трьох вікових категоріях: «6-9 років», «10-13 років» і «14-17 років».
Учасники мають зобразити персонажа (створити ілюстрацію, ескіз, малюнок тощо), вигадати йому ім’я, коротко описати його здібності. Адже ці три критерії є визначальними під час прийому робіт
Це має бути унікальний позитивний персонаж, який асоціюватиметься з Рівненською АЕС, а його образ характеризуватиме атомну енергетику як безпечне, надійне та екологічно чисте джерело електроенергії. Він має бути створений автором спеціально для цього конкурсу.
Заявки на участь у конкурсі «Вигадай персонажа для РАЕС» потрібно надіслати до 1 травня 2024 року на електронну адресу: [email protected].
До слова, автор може подати тільки по одній роботі в кожній номінації.
Учасник надсилає роботу в електронному вигляді, вказавши у листі своє прізвище, ім'я та по батькові, дату народження, заклад освіти та клас, прізвище свого керівника, номер телефону та назву номінації.
Переможі отримають грошові винагороди, а їхні наставники – подарунки.
Нагородження призерів відбудеться 23 травня в інформаційному центрі «Полісся». А до Дня народження РАЕС (25 травня) буде організовано виставку кращих робіт.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: Волинські спортсмени-риболови змагаються у Монголії (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)