![У музеї на Волині оновлено легендарну Шевченкіану](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/d/74/5eizbv-0x750-1448x965-osx2uzf2pqzvywx2okobmpeskqpgc74d.jpg)
Завітайте!
У музеї на Волині оновлено легендарну Шевченкіану
У Волинському краєзнавчому музеї відкрито доповнену меморіальну експозицію «Шевченківська світлиця Миколи Куделі»
За свою 95-річну історію заклад постійно приділяв особливу увагу комплектуванню матеріалів цієї тематики.
Про це інформує Волинський краєзнавчий музей.
Його надбанням стала сформована колекція Шевченкіани Миколи Куделі – учасника національно-визвольного руху, культурно-освітнього і громадського діяча Волині, палкого шанувальника творчості Великого Кобзаря.
До 210-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка та 110-річниці Миколи Павловича Куделі запрошуємо лучан та гостей міста доторкнутися до волинського скарбу цього видатного українського поета, прозаїка, художника, політичного і громадського діяча, зібраного нашим незабутнім земляком із села Буяни.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також:
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)