![Військові-«холодноярівці» хочуть співпрацювати з громадами Волині](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/c/5y/qs3oe3-23x14-1977x1318-phliclvozytgbwx2tzc5y7lpyaijf5yc.jpg)
Робоча зустріч.
Військові-«холодноярівці» хочуть співпрацювати з громадами Волині
Перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук зустрівся з головним сержантом 93-ї ОМБр «Холодний Яр», депутатом Люблинецької селищної ради Іваном Буряком
Йшлося про потреби легендарного підрозділу, нові форми взаємодії з цивільними, а також актуальність реабілітації бійців, які повертаються з фронту.
Про це інформує Волинська обласна рада.
Юрій Поліщук запевнив, що в області ведеться багаторівнева робота з розширення мережі реабілітаційних центрів. Їх невдовзі планують облаштувати у Володимирі та Ковелі.
Іван Буряк також розповів, що із зони бойових дій прибув не у відпустку, а з метою рекрутингу вмотивованого поповнення для свого підрозділу.
– Рекрутинг – це про відвертість, щирість і демократичність Збройних сил України. Це ідея європейського типу, коли бригада сама пропонує конкретні спеціальності, підбирає професіоналів на посади, яких бракує. У нашому бойовому підрозділі служать більше сотні волинян, і я хотів би, щоб їх було значно більше, – зауважив військовослужбовець.
Він також додав, що «холодноярівці» пропонують і вигідні умови співпраці для територіальних громад.
– Зокрема ми підписуємо меморандуми про співпрацю. Наша ідея полягає у тому, щоб відійти від донатів по 5-10 гривень, натомість переорієнтуватися на підтримку тергромад, обласних рад та військових адміністрацій,– наголосив він.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: Знову втрата: у лікарні від отриманих поранень помер Герой з Волині Назарій Ляснюк.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)