![Квадрокоптери на передовій зараз на вагу золота: захисник з Ковеля приїхав з фронту забрати дорогі «подарунки»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/nl/a6uaxi-hhq6tzthuzfeqyvriksfzmafhqvi5nl3.jpg)
Ці БпЛА були запитом від підрозділу, який сформований здебільшого із волинян, багато із яких – ковельчани.
Квадрокоптери на передовій зараз на вагу золота: захисник з Ковеля приїхав з фронту забрати дорогі «подарунки»
Ковельчанин Михайло Зіньчук з липня минулого року — на фронті
Сьогодні він приїхав з передової, щоб отримати для свого підрозділу — 451-го окремого піхотного батальйону 141-ї бригади, який тримає оборону на Запорізькому напрямку, три «мавіки» з тепловізором.
Про це повідомляє Ковельська міська рада.
Військовий ділиться, як тільки дізнався, що замовлені дрони уже в Ковелі, пішов повідомити командирові та заодно привітати його з днем народження – 30-річчям.
- Коли той почув новину про квадрокоптери, а вони на передовій зараз на вагу золота, то сказав, що це — найліпший подарунок. Тому я одразу отримав відрядження у рідне місто, щоб особисто доставити таке необхідне обладнання на фронт.
Незважаючи на втому, довгу дорогу, одразу з вокзалу приїхав до міського голови Ігоря Чайки разом з Юрієм Семенюком, керівником «Юкону», де Михайло працював до мобілізації. З їх фірми понад 20 хлопців зараз воюють. Юрій Семенюк розповідає, що з усіма стараються підтримувати зв'язок, допомагати. Сьогодні радіють, що мають змогу поспілкуватись з Михайлом.
А далі на ковельчанина чекає кілька днів у колі сім'ї. Каже, що донечка, дружина, батьки його та дружини з нетерпінням очікують на зустріч. Але спочатку справи, а тоді – до родини.
«Ці БпЛА були запитом від підрозділу, який сформований здебільшого із волинян, багато із яких – ковельчани. Ми його виконали. І це не перша, і точно не остання допомога для них від нашої громади», - йдеться у повідомленні міськради.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)