![У Волинському краєзнавчому музеї – виставка, присвячена полку «Азов»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/5/h4/ictdua-vje5wycorvebo7z7sccqjrdzfejzbh45.jpg)
Луцьк став 11 містом, де презентували експозицію.
У Волинському краєзнавчому музеї – виставка, присвячена полку «Азов»
Луцьк став 11 містом, де презентували експозицію громадської організації родин загиблих захисників України «Серце назовні» на честь оборонців Маріуполя
Участь у відкритті виставки взяв голова обласної ради Григорій Недопад.
Про це йдеться у повідомленні Волинської обласної ради.
Понад 200 постерів зі світлинами та життєписом загиблих азовців, їхні нагороди і особисті речі. У повному оточенні майже три місяці бійці стійко тримали оборону. В цих боях полк «Азов» втратив без малого 300 бійців. Серед загиблих і волиняни – Олександр Іванюк, Віталій Шевчук, Михайло Волошук та інші. Наймолодшому захиснику Маріуполя було 18 років, найстаршому – 63.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/3n/2kqrgs-0x0-2048x1366-7i6x6rt6qiqqil3jomrffdovfe5qq3nx.jpg)
Авторка експозиції – мама одного із загиблих воїнів Віра Литвиненко. «Біль від утрати розривав зсередини. Я розуміла, що маю щось робити для свого сина, для його побратимів. Так виникла ідея цієї виставки. Ми продовжуємо збирати інформацію, бо тут є не всі азовці, які боронили Маріуполь і поклали своє життя за Батьківщину. Багатьох з них і досі не поховано, бо ворог не повертає тіла, він хоче знищити згадку про них, знищити навіть ДНК. Цією виставкою ми прагнемо розказати, які вони неймовірні, як вони мужньо боролися в повному оточенні. Хочеться на прикладі цих героїв виховувати молодь, щоб вона розуміла, що таке воля і свобода для українського народу», - розповіла про мету виставки жінка.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/pn/fmxfdb-0x0-2048x1365-bm546u6z7w7hov3gvqzlf73fs2rrrpnq.jpg)
«За злочини, що окупанти вчинили проти нашої держави, квітучого Маріуполя, проти українців, їм не буде ні прощення, ні пощади від нашого гніву і кари. Ми сумуємо за загиблими, шануємо їхню пам’ять та з усіх сил допомагаємо Збройним Силам нищити ворога», - зазначив Григорій Недопад.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/t6/hdz6od-0x0-2048x1365-ddzmnp426e4nki2hq4jj4j22stqalt6k.jpg)
Для волинського краєзнавчого музею очільник Волиньради передав прапори 110 ОМБР та штурмової бригади «Лють», які з передової привезли бійці цих підрозділів на знак вдячності за підтримку.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/3j/37whki-0x0-2048x1365-d76smnbqjfwuakuotc5aka46gaflh3j6.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/kg/o56v72-0x0-2048x1365-cebe2hauarij4bi3ulyoakyu74r6nkge.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/gn/cqymud-0x0-2048x1366-swgyrehozdgcxqdl43sbxjpjcrghtgn4.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)