![У громаді на Волині подбали про покращення благоустрою сільських кладовищ](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/a/ou/rqetel-40x0-960x640-vxhd5i34jzipwd7v7lohaxgzepdsaoua.jpeg)
Будьте свідомими!
У громаді на Волині подбали про покращення благоустрою сільських кладовищ
За ініціативи Дубівської сільської ради та з метою покращення благоустрою сільських кладовищ до Великодніх свят з 15 березня на території кладовищ сіл: Дубове, Вебка, Бахів, Облапи, Городище, Гредьки, Секунь, Буцинь будуть встановлені сміттєві баки
Мешканців просять звернути увагу, що ці сміттєві баки передбачені для складування в них лише пластику та скла, а рослинні рештки, природне сміття, гілля потрібно складувати у спеціально відведеному за кладовищем місці.
Про це повідомляє Дубівська громада.
В міру наповнюваності контейнерів, сміття з них буде централізовано вивозитись, якщо ж виявиться, що в баках окрім пластику та скла наявне сміття природного характеру – контейнери для відходів з таких кладовищ будуть забрані і встановлені в інших місцях, де буде дотримані вимоги сільської ради.
«Просимо усіх бути свідомими та максимально поширювати дану інформацію! Дякуємо за розуміння!» – йдеться в дописі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/of/zemvnu--1x0-666x455-hihe27atd2xldm6qkcgxocjwt323pofe.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)