![До вихованців спецшколи на Волині завітав польський благодійник](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/z/2t/qih6tw-0x0-2047x1365-mhbcsam2nv7bspf7lsvdvfnev6ppl2tz.jpg)
На знак вдячності малеча разом з вихователями підготували для мецената і гостей святкову програму.
До вихованців спецшколи на Волині завітав польський благодійник
Очільник польської Фундації «Честь допомагати дітям» Пйотр Зигарський разом з командою навідалися до Затурцівської спеціальної школи
Окрім 12 дітей-сиріт з цього освітнього закладу, яких благодійник прийняв у Польщі на початку великої війни в евакуацію і досі про них піклується, він також не полишає без уваги і гуманітарної допомоги для спецшколи.
Про це повідомляє Волинська обласна рада.
От і цього разу під час візиту на Волинь відвідав тутешніх вихованців з гостинцями.
Директорка установи Лариса Лопухович розповіла, що спецшкола відновила роботу з 1 вересня 2022 року, щойно було облаштовано укриття. Сьогодні тут понад 140 вихованців – це діти зі складними діагнозами і часто непростими долями, серед яких є сироти та позбавлені батьківської опіки.
На знак вдячності малеча разом з вихователями підготували для мецената і гостей святкову програму. Декламували патріотичні вірші, співали українських і польських пісень, показали композицію «Геть, кацапи, з України», разом виконали «Червону калину», чим дуже зворушили глядачів. Окрім того гостям діти подарували сувеніри, які виготовили власноруч.
Перебуваючи у Затурцях, керівництво обласної ради та польська делегація також зустрілися з селищним головою Юрієм Ковальчуком. Усі разом вони вшанували загиблих мешканців громади та поклали квіти до постаментів на місцевій Алеї Героїв.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/os/477yxt-0x0-2048x1365-noupxrwoouhkonaxsw5nnf3i36blioso.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/bi/mfmyw6-0x0-2048x1365-353ufqx2aquxghcrexyzxl4mzh7wqbik.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/5s/7vw3pr-0x0-2048x1261-lcgymimctyftat7uuvgq6x6j4mpal5sv.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: Вихованці шкіл-інтернатів і центру реабілітації з Волині уже два роки знаходяться в евакуації за кордоном.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)