![Луцькі муніципали змусили прибрати засмічену територію](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/r/wi/vdpl6e-5b2sp3fchoqtr5janpxb4ckuqafhywir.png)
У випадку виявлення подібних порушень, просимо повідомляти департамент муніципальної варти Луцької міської ради .
Луцькі муніципали змусили прибрати засмічену територію
Інспектором департаменту муніципальної варти Луцької міської ради в ході реагування на звернення громадян було виявлено засмічення території загального користування по просп. Молоді, 12, що у місті Луцьку
З особою відповідальною за прибирання даної території, було проведено роз’яснювальну бесіду, щодо порушення п.п. 2.5.5.1.1 Правил благоустрою міста Луцька, відповідно до якого забороняється засмічувати та забруднювати власні, прилеглі/закріплені території матеріалами, конструкціями, відходами, тощо. Та за що передбачена адміністративна відповідальність у відповідності до ст.152 КУпАП з санкцією накладання штрафу на громадян від 340 до 1360 грн та на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності від 850 до 1700 грн.
Про це повідомляє Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.
Після проведеної інспектором роботи, порушення було усунуто шляхом прибирання території від сміття.
У випадку виявлення подібних порушень, просимо повідомляти департамент муніципальної варти Луцької міської ради за номерами телефонів гарячої лінії «Група швидкого реагування» 067 000 0 679; 066 102 1 102
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/7z/6haako-0x0-1280x1280-viy4t5x56nchrsjoy77oq5lt3esev7zm.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)