![Начальник Волинської ОВА перевірив укріплення кордону](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/s/uc/kovixl-0x97-1280x853-lb2xj27lubnshh7t77y2nd7aq6voqucs.jpg)
Прикордонники обговорили з представниками влади подальші кроки в нарощуванні інженерних загороджень та оборонних споруд.
Начальник Волинської ОВА перевірив укріплення кордону
Учора відбулася робоча поїздка керівництва області та районів на українсько-білоруську ділянку держрубежу
Начальник Волинського прикордонного загону Сергій Лозінський разом з начальником ОВА Юрієм Погуляйком, його заступником Сергієм Мовенком, начальницями Ковельської РВА Ольгою Черен та Камінь-Каширської РВА Ольгою Ващук обстежили ділянку кордону з рб.
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Перевірили стан його облаштування в інженерному відношенні, прикриття загрозливих напрямків керованими й некерованими мінно-вибуховими загородженнями. Також оглянули обладнання опорних пунктів і оборонних споруд, встановлених систем віддаленого відеоспостереження.
Крім того, прикордонники обговорили з представниками влади подальші кроки в нарощуванні інженерних загороджень та оборонних споруд, як безпосередньо на кордоні з білоруссю, так і в прикордонні, визначилися з пріоритетними завданнями.
Прикордонники вдячні начальникам обласної та районних військових адміністрацій за розуміння важливості забезпечення надійної охорони й оборони ввіреної ділянки кордону, за постійну допомогу і всебічну підтримку. Разом - ми сила!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/gf/n6r2rp-0x0-1280x960-yyfyh5ryusiciimhwyho3pr3b25rtgfq.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)