![Волинські прикордонні підрозділи поповнилися новобранцями](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/w/ov/npi7c2-0x0-2048x1365-45bhygkyhloracss672qum5zw7g43ovw.jpg)
Вітаємо військовослужбовців з цією знаменною подією.
Волинські прикордонні підрозділи поповнилися новобранцями
Військовослужбовці, які нещодавно приєдналися до прикордонної родини, присягнули на вірність Українському народові
Зі зброєю в руках один за одним прикордонники проголосили слова військової присяги.
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
«Ви вступили до лав Держприкордонслужби – відомства, яке цінує та поважає кожного прикордонника. Нині наші військовослужбовці у складі Сил оборони захищають кордони України. Сьогодні ви стали частинкою великої прикордонної родини, тож носіть з честю звання охоронців державних рубежів, будьте віддані цій почесній справі та Батьківщині», – звернувся до поповнення офіцер прикордонного загону.
Вітаємо військовослужбовців з цією знаменною подією. Бажаємо вірно й сумлінно виконати свій конституційний обов’язок і самовіддано нести службу з охорони та оборони державного кордону.
Запрошуємо громадян приєднуватися до прикордонників та нагадуємо, що триває набір фахівців різних категорій в прикордонні підрозділи, що здійснюють охорону кордону з Республікою Польща в межах Волині.
Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до відділу комплектування прикордонного загону телефоном: +380 96 905 1301 (у робочі дні з 08.00 до 17.00) або за адресою: м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/vw/qw4asi-0x0-592x394-dv66geezdbtfyqkw35frjiiocfkmavwd.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/gq/y7ybh5-0x0-2048x1367-qepzimnyohy2carrgk6gpvn2fruadgqj.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: Медзаклад на Волині отримав сучасний реанімобіль.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)