![На Волині легалізувались майже пів тисячі «тіньових» підприємців](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/2/d5/uw3x2i-ck4ehnqblytkbmuamdofwixzi6xbed52.jpg)
Ще 492 фізичні особи офіційно зареєстрували підприємницьку діяльність.
На Волині легалізувались майже пів тисячі «тіньових» підприємців
Волинські податківці переконали майже півтисячі підприємливих громадян офіційно зареєструвати бізнес-діяльність
Під пильним податковим контролем громадяни, які здійснюють торговельну діяльність, але не поспішають проводити державну реєстрацію підприємництва, – інформує Головне управління ДПС у Волинській області.
Впродовж січня-лютого 2024 року фахівці управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС в області провели 54 інформаційні рейди та обстежили майже 1400 місць здійснення підприємницької діяльності.
На ринках і стихійних місцях торгівлі, у торгових центрах, закладах громадського харчування, перукарнях, ремонтних майстернях та пилорамах податківці розповідали про обов'язок кожного суб’єкта господарювання виконувати вимоги податкового законодавства.
Ефект активного інформування та діалогу - 492 фізичні особи офіційно зареєстрували підприємницьку діяльність.
Водночас у Головному управлінні ДПС у Волинській області нагадують про встановлений законодавством обов’язок проведення розрахунків з покупцями товарів із застосуванням РРО/ПРРО та видачу відповідних розрахункових документів. Саме фіскальний чек є запорукою продажу якісного товару та сплати податків до бюджету.
Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)