![Бюджет участі: у громаді на Волині придбали монокуляр для ЗСУ](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/7/xp/b6z4kf-i6q7uylajcof4qhalbfyhdlnfroavxp7.jpg)
Разом - до перемоги!
Бюджет участі: у громаді на Волині придбали монокуляр для ЗСУ
Його передали 100-й окремій бригаді ЗСУ
Про це повідомив міський голова Луцька Ігор Поліщук.
«Сьогодні ми реалізували перший проект в рамках конкурсу Бюджету участі 4.5.0., який Луцька міська рада провела в умовах воєнного стану в 2023 році
Відсьогодні монокуляр нічного бачення Nortis 14W PRO, який поїхав до 100-ї окремої бригади ЗСУ, сприятиме нашій обороноздатності. Саме за це проголосували мешканці Луцької міської територіальної громади в рамках конкурсу.
Проект-переможець: «Нічні сови. Прилад нічного бачення для 100 ОБрТрО». Ініціатор: Сергій Рижков.
Нагадуємо також, що цьогоріч були прийняті зміни до положення про бюджет участі Луцької ЛМТГ, і віднині конкурс проводиться двічі на рік - в першому і другому півріччях. Наступний конкурс розпочнеться вже у квітні 2024 року!», - зазначив мер.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)