![Позашляховик служитиме захисникам](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/xm/hnmqcs-0x106-1280x853-lr6wwm3sgidr6iirgqhxys5zqejvixmf.jpg)
З вірою у Перемогу!
Позашляховик служитиме захисникам
Благодійний фонд «Волинь- Тил» під керівництвом Івана Антонюка добре відомий не лише в Нововолинську, Володимирському районі, а й за його межами
Бо впродовж більш як двох років активно й наполегливо допомагає нашим захисникам.
Днями при його сприянні було передано автівку військовослужбовцю Андрію, іхньому земляку. Освятив позашляховик настоятель Свято-Михайлівського церкви села Бужанка отець Миколай Гнідець.
Після повернення з передової волонтери завітали у Нововолинський ліцей №1 та у Бужанківський ліцей. Від бригади, у якій служить захисник, передали подяки вчительським колективам та учням за активну підтримку наших воїнів.
До речі, під час поїздки в гарячу точку Нововолинський міський голова Борис Карпус передав генератор. Потужний пристрій стане теж у пригоді.
Благодійний фонд «Волинь-Тил» також вчергове отримав подяки за активну допомогу військовим. Це - подяки кожному, хто долучається до зборів, донатить, шукає і привозить автомобілі, ремонтує їх.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/2s/ihgmzv-0x0-960x1280-6jj3wlegq76pr3gnmc64jbs65c6as2s4.jpg)
Роксолана Вишневич
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)