![Постраждалі від війни діти лікуються в «Охматдиті» (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/o/vx/fguvby-0x0-2048x1365-henl5s65j4czqwd3rafu4r25zcej5vxo.jpg)
Наші дні. Київ 2024.
Постраждалі від війни діти лікуються в «Охматдиті» (Фото)
Реабілітація та лікування дітей, постраждалих від війни – наші дні
На першому фото Сашко, йому 10 років, він з Харківщини. В січні цього року хлопчик потрапив під обстріл. Саші відірвало ногу, а його двоюрідна сестра загинула. Хлопчик переніс ряд операцій та зараз готується до протезування.
Світлини жорстокого сьогодення розмістили на сторінці НДСЛ «Охматдит».
На наступних світлинах Настя з Херсонщини, їй 11 років. Восени дівчинка отримала поранення, внаслідок влучання російського снаряду в сусідній будинок. У важкому стані дитина потрапила в Охматдит, де проходить лікування і досі.
Маринка з Херсонщини, 7 років,. У 2022 снаряд потрапив у їх будинок та дівчинці відірвало ногу. Це перша дитина в Україні з воєнною травмою, яку протезували в Україні. Дитина проходить реабілітацію в Охматдиті.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/ri/5etykg-0x0-1280x853-54b2mrgui6hmy46cr5rshafhkeqazri6.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/me/qiwjsp-0x0-2048x1366-nhac44envi7gribcc7lj3vnwlntp5mei.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/zq/j4bomw-0x0-2048x1366-ne455iw7p3fwgh24jnx26e5rtmhwfzqw.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/k2/pbhgst-0x0-2048x1366-deqdhpant2idpgqfm4vbdmnado3imk2u.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/bs/asb5kn-0x0-2048x1366-gk7wvigmgw432mfc5ysbsbk3n33ztbs6.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/ku/lpq57e-0x0-1280x853-hl3vkjrkivobxkhxdro3cwwahwywzkuw.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/zg/7rtuaq-0x0-2048x1366-zuyycmwcog2qlvxyuaknb5n5a3jzozga.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/v4/vpyhkj-0x0-2048x1366-ixrw7seancqp5zxmg5lsrqqltxzlfv4r.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/vs/yrdx24-0x0-2048x1366-tscuck6rfwry2to7a6tmfdqlfcqbrvst.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)