![Захищаючи Україну, загинув підполковник Володимир Кравчук з Волині](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/jy/y7pq54-le367dykpl3t2qfz7h43ydjjngb2wjyj.png)
Вічна пам'ять Герою.
Захищаючи Україну, загинув підполковник Володимир Кравчук з Волині
Про це повідомили в Дубівській громаді
«З глибоким сумом і скорботою в душі повідомляємо - при виконанні військового обов’язку, захищаючи суверенітет та незалежність нашої держави загинув - підполковник КРАВЧУК Володимир Сергійович.
Висловлюємо щирі співчуття дубівчанам - Ользі та Сергію Король з приводу тяжкої втрати - загибелі сина. Просимо жителів села Дубове гідно зустріти живим коридором пошани траурний кортеж з тілом Героя – Володимира Сергійовича Кравчука 22 березня, в п’ятницю, о 08.45 год. за маршрутом: вул. Ковельська, вул. Шевченка, вул. Пришкільна будинок №4.
У разі змін - інформацію повідомлятимемо додатково.
За попередніми даними чин похорону і поховання воїна відбудеться у місті Ковель, детальну інформацію повідомимо згодом.
Від завтра в Дубівській громаді оголошується триденна жалоба.
Вічна пам'ять і незгасима слава нашому Герою!», - йдеться у повідомленні.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)