![Луцька міська рада зареєструвала право власності громади на захисні споруди загальною вартістю понад 14 мільйонів гривень](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/r/f2/7iekzf-0x0-980x653-xhoqkeadik4irdxrghh32b7w7ki2jf2r.jpg)
Провадження у справах закриті.
Луцька міська рада зареєструвала право власності громади на захисні споруди загальною вартістю понад 14 мільйонів гривень
У ході розгляду у суді справ за двома позовами Луцької окружної прокуратури Луцька міська рада виконала позовні вимоги прокурорів – здійснила державну реєстрацію права власності на споруди цивільного захисту
Нагадаємо, прокурори встановили, що використання цього нерухомого майна загальною вартістю понад 14 мільйонів гривень здійснюється із порушенням вимог чинного законодавства – без державної реєстрації права власності.
Бездіяльність чиновників створювала передумови для зловживань у розпорядженні майном та ризики безпідставного вибуття його із власності територіальної громади.
Після звернення прокуратури до суду орган місцевого самоврядування оформив право власності на захисні споруди, в яких можуть укритися 440 осіб.
Провадження у справах закриті.
Пресслужба обласної прокуратури
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)