![Минулої доби на Волині вогонь наробив лиха](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/h/lu/bmvur5-0x53-1280x853-oulvsoieppn7pub6xqpwkiqp5joyyluh.jpg)
Імовірно, пожежа трапилася через коротке замикання електромережі.
Минулої доби на Волині вогонь наробив лиха
Уранці 20 березня трапилася пожежа на приватному обійсті в с. Острів'я Шацької громади
Горіли покрівлі житлового будинку та розташованої поруч літньої кухні. Повідомлення про пожежу надійшло на лінію 101 о 09:31.
Про це інформує Головне управління ДСНС України у Волинській області.
На місці події працювали рятувальники 11 державної пожежно-рятувальної частини селища Шацьк та працівники місцевої пожежної охорони сіл Піща і Пульмо. Горіння ліквідували о 10:30. Імовірно, пожежа трапилася через коротке замикання електромережі.
Наприкінці дня на бульварі Дружби Народів у Луцьку загорівся легковий автомобіль. Горіння оперативно ліквідували рятувальники 2 ДПРЧ. Ймовірна причина пожежі — несправність електричних систем. Внаслідок пожежі пошкоджений салон транспортного засобу.
Крім того, від правоохоронців надійшло повідомлення про те, що під час пожежі в житловому будинку в м. Любомлі травмувалася власниця. Літню жінку з термічними опіками ніг і нижньої частини живота у важкому стані госпіталізували до Луцької міської клінічної лікарні. Внаслідок пожежі, що виникла в житловій кімнаті, знищений килим. Пожежно-рятувальні підрозділи не викликалися. Ймовірна причина — необережне поводження з вогнем.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/wu/du2itq-0x0-960x1280-gvnspreoslca6caggyseixnmsxhecwus.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/yf/puzfq5-0x0-1600x1200-c7n7xibi7cvc5hifesdciakdy4lgbyfg.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/vl/fcqwgn-0x0-1280x960-m3sh56qcne5ipw3k2hyjtb2n6ftfrvl7.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)