![Ковель провів в останню путь солдата Олександра Галенка](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/k/yq/bfuccq-v6fj47byxzblccke36fqyc47mype6yqk.jpg)
Вічна пам'ять Герою.
Ковель провів в останню путь солдата Олександра Галенка
Саша народився 27 травня 1977 року в росії, однак у серці його була Україна
Про це пише міський голова Ігор Чайка.
«Герой – із сім’ї військовослужбовця, яка часто переїздила під час служби батька різними містами і навіть країнами. Однак місцем постійного проживання після закінчення служби батьки Олександра обрали Україну, місто Ковель.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/sv/fiffr4-0x0-1280x960-xejjtmalti7uuzggjpsynbpq6dfn3svn.jpg)
У Ковелі майбутній Захисник України навчався в професійно-технічному училищі №7 (нині це Ковельський центр професійно-технічної освіти). Відслужив строкову службу на українському півострові Крим.
В перші ж дні повномасштабного російського вторгнення Саша з власної волі, за покликом серця звернувся до військоммату, разом із іншими патріотами України висловив готовність захищати державу у лавах ЗСУ. Пройшов медкомісію. Призвали на службу Олександра Галенка пізніше – 18 жовтня 2023 року. Боєць був гаранатометником у в/ч 0221.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/7d/r6icma-0x0-1280x960-5av4p6rintj4rxo534titr4o3nxky7du.jpg)
У 1999-му році Олександр Галенко створив сім’ю, разом з дружиною Іриною виховували сина Дмитра, який зараз теж у війську - проходить строкову службу. Надзвичайно близькі стосунки батько з сином могли підтримувати лише через месенджери – важкі воєнні будні, обов’язок захисту України не дали можливості рідним людям впродовж останніх двох років бути поруч.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/r4/hfehi7-0x0-1280x960-p6nluxlaad4p6bigb7qnlbm4q2uanr4b.jpg)
Про Сашу говорять: мав «золоті руки», був роботящим, завжди готовим прийти на допомогу, був чуйним та відповідальним сином, батьком.
Життя солдата української армії Олександра Володимировича Галенка обірвалося у місті Красноград Харківської області, куди до лікарні бійця терміново доправили після раптового погіршення стану здоров’я.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/dd/q77fto-0x0-1280x960-foopkfx6d4p7zp5lem7e7ci5sr3d3ddt.jpg)
Висловлюю щирі співчуття мамі Героя Валентині Василівні, дружині Ірині та сину Дмитру, сестрі Оксані, а також усім друзям та близьким Олександра, усім хто знав та любив його.
Ми дякуємо воїнові за захист України та за спокій у нашому місті! Слава Герою!», - зазначив мер.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)