![На честь Благовіщення митрополит Луцький і Волинський Михаїл дарував жінкам квіти](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/g/fg/gmtads-0x0-999x666-bbqbqf63ckwh7a3r452htorf3ek5ifgg.jpg)
Колись ці маленькі діти розкажуть своїм онукам про таку гарну традицію.
На честь Благовіщення митрополит Луцький і Волинський Михаїл дарував жінкам квіти
Сьогодні – Благовіщення Пресвятої Богородиці
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл дарував троянди усім дівчатам та жінкам у кафедральному соборі Святої Трійці на Всенічній напередодні Благовіщення.
Про це розповідають на сайті Волинської єпархії ПЦУ.
«Дійство, що вже стало традицією, започаткував архієрей кілька років тому. Воно пов’язане з іконою Благовіщення. На ній зображено Архангела Гавриїла, який явився, щоби благовістити Пречистій Діві Марії про народження Спасителя, з лілією в руках. Саме це і надихає архіпастиря дарувати жінкам квіти», – йдеться у повідомленні.
![Колись ці маленькі діти розкажуть своїм онукам про таку гарну традицію.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/fg/2cqf4u-0x0-1000x666-bbqbqf63ckwh7a3r452htorf3ek5ifgg.jpg)
Читайте також: «Моя мрія здійснилась».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)