![Ветеран-прикордонник здолав марафон у Токіо, щоб допомогти зібрати гроші побратиму на імплант (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/h/y7/sxg54n-0x106-1280x853-scstqk4alb6dmilrpnq3s3wq2qvcpy7h.jpg)
З вірою у Перемогу!
Ветеран-прикордонник здолав марафон у Токіо, щоб допомогти зібрати гроші побратиму на імплант (Фото)
Юрій Козловський присвятив військовій службі 20 років
Під час АТО у 2016 році чоловік отримав поранення та втратив ногу. Після відновлення повернувся у спорт. Нещодавно він взяв участь у 42-кілометровому марафоні, який відбувався у Токіо, щоб допомогти побратиму зібрати гроші на лікування. Юрій Козловський розповідає, що до марафону готувався близько чотирьох місяців разом з побратимом на протезі - Романом Кашпуром.
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
«Стандартний режим підготовки, виглядав так: тиждень - у залі й двічі-тричі на тиждень - біг. Бігав не менше 10 кілометрів. Ближче до марафону, я в зал перестав ходити, і тричі на тиждень старався бігати близько 14-15 кілометрів», - каже Юрій.
Дистанцію на протезі Юрій подолав за 7 годин.
«Неймовірна підтримка, як нашої української громади, так само і японців. Надзвичайно тішило те, що коли біжиш з українським прапором, в українській національній символіці, вболівальники, бігуни, висловлювали підтримку для України: вигуками «Glory to Ukraine», «Слава Україні», коментарями, що ми вас підтримуємо», - розповідає марафонець.
Юрій каже, брав участь у марафоні, щоб допомогти зібрати гроші побратиму, військовослужбовцю Денису з позивним «Аякс», на імплант-нейростимулятор.
«Сума, яку потрібно було зібрати, понад 300 тисяч гривень, а вдалося нам назбирати приблизно 1,2 мільйона єн. Фактично операцію для Дениса ми перекрили й, крім того, залишились кошти, які підуть на інших осіб, яким потрібно лікування», - каже ветеран.
Та додає, що вагався, чи брати участь у марафоні, але його підтримала дружина – прикордонниця Тетяна. Вона весь час була поруч.
«Це його перемога над собою, тому що біг на такі дистанції - це важко. І оскільки в нас дуже багато поранених, дуже багато молодих хлопців, я б хотіла що вони теж бачили, що життя після поранення є, і воно досить активне», - зазначає Тетяна Козловська.
Додамо, що Токійський марафон входить до ешелону найбільш престижних марафонів світу — серії World Marathon Majors. Українську команду цьогоріч підтримав Благодійний фонд «Громадянин», який взяв на себе всі питання по організації поїздки.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/xu/f4ludt-0x0-2048x1367-cihuq3ktcn4aljsdjd2brr7k4txfqxuv.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/vq/awq3aa-0x0-2048x1367-zhm5hwtfhtcnn6mhtldrkfauykfjmvqe.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/t7/ilzckd-0x0-1280x960-iwkr5nnlvlg7cc2ukhzy4cnuyylfzt7c.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/mc/t3endm-0x0-1280x960-wcbbt6zi7cycktqokssr6g2ojwvdmmcx.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/i5/53nhii-0x0-960x1280-eohzhin2d4temjyeluqjzvhtclsagi55.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)