![Ювілейний концерт: у громаді на Волині виступить Павло Дворський](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/6/w2/wriz5y-duk3i6lfdeaju45kezijaxucxjunrw26.jpg)
Концерт пройде зі шляхетною метою – підтримка ЗСУ.
Ювілейний концерт: у громаді на Волині виступить Павло Дворський
Зустрічайте легенду української естради у Голобах
«06 квітня о 14:00. Будинок мистецтв.
Ювілейний концерт Народного артиста України з нагоди 70-річчя, як і всі попередні, пройде зі шляхетною метою – підтримка 211 понтонно-мостової бригади.
- У ці темні часи для нашої країни, ми не можемо залишатись осторонь, - каже співак. - І якщо ми не в лавах ЗСУ, то повинні робити усе можливе для наших воїнів. Це люди з вашого міста, вулиці чи навіть сусіднього двору. Тож ми співатимемо для вас і разом підтримаємо тих, хто захищає нашу рідну землю. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Павло Дворський написав низку хітів, у яких ллється безмежна любов до Батьківщини: «Писанка», «Дві мелодії», «Місячна дорога», «Нехай тобі розкаже дощ», «Смерекова хата» і славнозвісні «Стожари».
Насолоджуйтесь справжньою українською музикою і підтримуйте бійців інженерного полку на передовій», - йдеться у повідомленні громади.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/vq/eztbup--1x0-837x1181-3jy4xq5ad7yujx2adftpt2orqleqtvqb.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)