![На Волині поголів'я диких тварин зросло в рази за воєнні роки](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/u/qn/yjirwl-ltmrg7pdn5rmkbjtjwf7bw7jpspscqnu.jpg)
Випадкові зустрічі з лісовими мешканцями стали звичними для волинян.
Цікавинки
На Волині поголів'я диких тварин зросло в рази за воєнні роки
Звірів - побільшало, браконьєрів - поменшало з початком великої війни на Волині
Поголів'я диких тварин за воєнні роки зросло в рази. Олені, лосі та козулі вискакують на дороги, а дикі кабани й вовки підходять до людських хат у пошуках їжі. Випадкові зустрічі з лісовими мешканцями стали звичними для волинян. Чому так відбувається - дізналася Сніжана Сидорук.
Детальніше – у відео телеканалу «Інтер»:
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)