![На Волині лісоруби знайшли понад півтори сотні боєприпасів (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/2/aw/ajcte4-0x0-2047x1364-4v46c7iy5dxspkvvmftigohxtji7zaw2.jpg)
Знахідки ідентифікували як боєприпаси часів Другої світової війни.
На Волині лісоруби знайшли понад півтори сотні боєприпасів (Фото)
Небезпечні знахідки пролежали у волинській землі близько 80 років
Декілька боєприпасів випадково виявили лісоруби біля села Смолява на Горохівщині. Вирубку зупинили й на місце події викликали саперів Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м. Луцьк.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.
Сапери ретельно обстежили вказану місцину і натрапили на схрон: із землі підійняли ретельно складені ящики з мінометними мінами, стрілецькими набоями і декілька артилерійських снарядів — загалом 166 одиниць. Знахідки ідентифікували як боєприпаси часів Другої світової війни, що були на озброєнні німецької армії.
Далі транспортували боєприпаси до спеціального майданчика біля села Цегів Горохівської громади, помістили в спеціальний кар'єр і знищили шляхом підриву. На момент проведення розмінування територію посилено охороняли поліцейські, аби на місце розмінування випадково не потрапили сторонні особи.
Опісля через дозволений час піротехніки переконалися, що робота виконана чисто: усе, що залишилося від смертоносного залізяччя — вирва на місці вибуху і дрібні уламки розірваних металевих корпусів, які не несуть загрози.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/jd/7nb5vw-0x0-2048x1365-rsd6i6rakv4ztuljh3fyalont3hgrjd4.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/4r/zbnas2-0x0-1365x2048-ya2qoktslb5xmvsoh4nnwitupawq54rq.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/r2/vntxdz-0x0-1365x2048-fd45fsvhntunzqdiquwciobvmzo5xr2c.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/3x/kkrwuz-0x0-1365x2048-34r7i2pquq7dhj6mamxnpz65ya3sy3xr.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/al/ksfku6-0x0-2048x1365-e7tuzfajolplogagf6o3kzsnuf5wralc.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)