![Колективу Волинського обласного дитбудинку представили нового керівника](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/i/cr/rqivyk-5pvhenoyf7yss2y74mcfpug37tj5zcri.jpg)
Дитбудинок очолив Віктор Максимюк.
Колективу Волинського обласного дитбудинку представили нового керівника
На цю посаду рішенням сесії обласної ради строком на 3 роки призначено лікаря-методиста сиротинця Віктора Максимюка, який став переможцем конкурсного відбору на вакансію керівника комунального закладу
Про це інформують в обласній раді.
«Пів сотні працівникам соціально-медичної установи новопризначеного директора представили голова Волиньради Григорій Недопад та його заступник Григорій Пустовіт.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/vu/emkx45-0x0-2048x1365-ncczbtm22onx62oedk7kw4ye7lqc3vu7.jpg)
Очільник обласної ради зауважив, що з Віктором Максимюком більшість колективу уже співпрацювала як в дитбудинку, так і під час 20 місяців евакуації у Польщі. «Тож сподіваюся, що співпраця буде злагодженою. Час складний, а попереду багато роботи – і реформування, і реконструкція, і контрактування НСЗУ, і новий вид діяльності. При цьому пріоритетом залишається піклування про малюків. Не виключено, що невдовзі нам з вами доведеться прийняти і евакуйованих вихованців дитбудинків із зони бойових дій. Тому заклад має ефективно функціонувати і розвиватися», - звернувся до колективу Григорій Недопад.
Його заступник Григорій Пустовіт висловив вдячність працівникам дитбудинку за їхню сподвижницьку працю: «Це неймовірно важка робота і психологічно, і фізично. Та ще й в час, коли завдання мінімум - вижити. Але випробування – це одночасно і шанс стати витривалішими, кращими, оновленими. Скористайтеся цим шансом».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/sj/56hwnc-0x0-2048x1366-yi3cqkytnuvqt5ztqo5fe4hqlsxogsji.jpg)
Новопризначений директор обласного будинку дитини для дітей з ураженнями центральної нервової системи з порушеннями психіки Віктор Максимюк зазначив, що у роботі понад усе цінує самовіддачу, а у стосунках з підлеглими – дисципліну та культуру спілкування. Тож висловив сподівання на продуктивну взаємодію.
Представники засновника також цікавилися умовами перебування дітей, яких у сиротинці вже 13, а ще додатковими потребами закладу на випадок необхідності прийняти вихованців з подібних установ, евакуйованих з прифронтових територій. Григорій Недопад запевнив, що з боку Волиньради буде максимальна підтримка», - йдеться у повідомленні.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)