![На Волині судили медсестру, яка через ревнощі побила жінку](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/p3/hk3oxx-alar56i63vty24aor6yr5iowcza4ep33.jpeg)
Будьте поміркованими!
На Волині судили медсестру, яка через ревнощі побила жінку
На Волині медсестра через ревнощі розпилила балончик в обличчя жінці та нанесла їй тілесні ушкодження, за що отримала 850 гривень штрафу
Відповідний вирок ухвалив Володимир-Волинський міський суд.
Про це пишуть Волинські новини.
На лаві підсудних опинилася уродженка села Шахтарське Володимирського району Таміла Р., яка працює медсестрою у комунального некомерційному підприємстві «Нововолинська центральна міська лікарня».
З матеріалів справи відомо, що бійка трапилася 25-го листопада. Таміла Р. на ґрунті ревнощів розпилила в обличчя потерпілої балончик зі сльозоточивою речовиною та нанесла їй кілька ударів кулаками по обличчю.
Після цього волинянка схопила жінку руками за одяг та волосся і виволокла з веранди у двір, де повалила на купу вугілля і продовжила наносити їй удари руками та ногами. В результаті побиття потерпіла отримала легкі тілесні ушкодження.
Таміла Р. визнала свою вину під час розгляду справи. Суд оштрафував жінку на 850 гривень.
Читайте також: «На Волині зникла ще одна дівчина».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)