![Святослав Вакарчук відвідав поранених воїнів-прикордонників (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/bh/jfc33x-0x93-1223x815-lbsxo5j52sd3tmvmkmlen5fkegmymbht.jpg)
На знак подяки, керівництво шпиталю подарувало виконавцеві пам’ятну відзнаку та відомчі сувеніри.
Святослав Вакарчук відвідав поранених воїнів-прикордонників (Фото)
Фронтмен відомого українського рок-гурту «Океан Ельзи» відвідав прикордонників, які наразі проходять лікування у Львівському військово-медичному центрі ДПСУ після поранень, отриманих під час виконання бойових завдань
Святослав Вакарчук поспілкувався з воїнами та медичним персоналом, який завзято ставить на ноги навіть найскладніших пацієнтів. Аби підняти настрій та бойовий дух пораненим та медикам, рок-виконавець влаштував для них імпровізовану концертну програму. Разом з прикордонниками співак виконав свої найвідоміші хіти.
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Після концерту Святослав Вакарчук зазначив:
«Для мене сьогодні особлива честь бути тут разом з вами, співати для вас, відчувати вашу силу, вашу стійкість та незламність, козацький бойовий дух. Дякую вам, хлопці, за те, що бороните нашу землю, не зупиняєтеся у цій боротьбі та вперто винищуєте ворога. Вірю у вас та нашу Перемогу!»
На знак подяки, керівництво шпиталю подарувало виконавцеві пам’ятну відзнаку та відомчі сувеніри.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/xb/ph3hm4-0x0-960x1280-ap3z4jkeftgo52zshrjh6gsdra52exbv.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/cb/4ognon-0x0-960x1280-g3a3ntg3pan6334e3fbfhnohf2gnjcbt.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/gq/fqqaex-0x0-960x1280-7hg7vvww4jntsfvwumjy3uc2c6pn4gqk.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/im/mizh5q-0x0-1280x960-tah5pjlcxdtj7xuigqkfxeog2n272imw.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/t5/2ctjps-0x0-960x1280-euc5vodzyrrqojvbj5yxavzwvpof3t5a.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Відділ археології Історичного музею на Волині поповнився цікавим експонатом (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)