![Волинянку так страхували, що зняли з її картки понад 117 тисяч гривень](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/x/5g/74izfz-0x-1-1200x799-pojqc3x4dd74l47xw3l2sndbzrjoy5gx.jpg)
Ну скільки можна потрапляти на гачок шахраїв?
Волинянку так страхували, що зняли з її картки понад 117 тисяч гривень
Від підлості дурисвітів потерпіла жителька Берестечківської територіальної громади Луцького району
Цього разу ошуканці вибрали собі роль працівників страхової компанії. Наобіцявши золотих гір, злодії випитали в довірливої все, що їм було потрібно, щоб зняти гроші з її картки, й поцупили з неї 117 363 гривні.
Працівники відділення поліції №2 (м. Горохів) Луцького районного управління поліції ГУНП України у Волинській області вирішують питання про внесення відомостей про цю подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 КК України (заце шахрайство передбачена кримінальна відповідальність у виді обмеження волі на строк до 3 років ).
Правоохоронці закликають бути поміркованими й не чути тих, хто цікавиться банківськими картками, авансами, всім, що пов’язане з вашими грошима.
Читайте також: Незагойна рана Волині: «Наш тато застрелить путіна – і ми будемо жити, як колись».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)