![У громаді на Волині підтримали дружин та мам військовослужбовців](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/z/r4/2bsxxy-0x40-960x640-ppdjhrpdngkzzazeygk7pibi755mzr4z.jpg)
Дуже важливо вміти один одного вислухати, зрозуміти, підтримати і не втратити психологічну рівновагу.
У громаді на Волині підтримали дружин та мам військовослужбовців
У бібліотеці селища Торчин відбулася зустріч родин військовослужбовців з психологом, керівником ветеранського простору Плюс Плюс у Луцьку, Тетяною Гордовською
Під час психологічного тренінгу розібрали дієві стратегії для покращення емоційного стану, підвищення стійкості та вміння ефективно впоратися зі стресом і тривогою.
Про це повідомляють у Торчиніській громаді.
Присутні поділилися своїми переживаннями, думками та надіями.
Також рідні військовослужбовців говорили про підтримку і чому вона важлива тим, хто повертається з війни; розбиралися у «правилах війни», припрацьовували практичні психологічні прийоми.
Крім того, пані Тетяна розказала присутнім про ветеранський простор «Плюс Плюс» та ознайомила з можливостями та послугами, які безкоштовно можна отримати у ветеранському хабі.
На сьогодні дуже важливо вміти один одного вислухати, зрозуміти, підтримати і не втратити психологічну рівновагу.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/4v/4grdsa-0x0-1600x631-qh4gyc6jps3j7rnxr5fp72qihnecq4vx.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)