![Патріотичне виховання молоді: прикордонники завітали до школярів на Волині](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/w/kn/xuxuyz-tyc5ozylawmfwdvs2n4si7ylx6l67knw.jpg)
Розуміння важливості надійного захисту країни, починаючи з її кордонів, має бути у кожного громадянина змалку!
Патріотичне виховання молоді: прикордонники завітали до школярів на Волині
Прикордонники пʼятої прикордонної застави (з м.д. н.п. Млинове), які виконували завдання у зоні проведення активних бойових дій, прийшли в гості до учнів Кортеліського ліцею імені Василя Корнелюка Ратнівської селищної ради
У рамках військово-патріотичного виховання молоді охоронці державних рубежів продемонстрували дітям зброю (ДШКМ, ПКМ, РПГ-7В, АКС-74), спорядження, спецзасоби та техніку, яку використовують у своїй повсякденній діяльності, а також для відбиття збройного нападу ворога.
Про це поінформували на фейсбук-сторінці учнівського закладу.
Школярам продемонстрували, як здійснюють охорону державного кордону за допомогою безпілотних літальних апаратів. Дали можливість учням показати свої навики збирання/розбирання АКС-74 та перевірити його прицільну дальність.
Найцікавішим для дітей та їх вчителів було спостерігати за вправною роботою оператора БПЛА. На жаль, в умовах війни з росією нашим дітям приходиться чути багато інформації про використання цих «птахів» саме в бойових умовах. Щиро віримо у нашу перемогу та те, що після звільнення нашої країни від ворога українські школярі використовуватимуть сучасні технології виключно у мирних цілях!
Прикордонники впевнені, що патріотичне виховання молоді завжди було і зараз є однією із пріоритетних справ, адже розуміння важливості надійного захисту країни, починаючи з її кордонів, має бути у кожного громадянина змалку!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/mc/tyycvr-0x0-1280x960-nnjr6e2lporxu2zmaxpox5yox5ot6mcn.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/6m/s3bsgl-0x0-1280x960-owaofa773jks5jp7ip7yjkjcl4xde6mr.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/bb/3kvtbi-0x0-1280x960-uso6runrb2ueo5gspqwcrpma6xlfubbm.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/t2/ycujnd-0x0-1280x960-cr3nmjkkxim2qbr5dvpcswm342jjwt2h.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/53/xiibgk-0x0-1600x1200-gyexabh4jzqrkzyr7iemdfoihfpeh53g.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)