![Міський голова та керівники підприємств Нововолинська завезли допомогу військовим](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/7/py/ne2fqv-0x106-1280x853-fvxte6shde2wimsopjskjsfodj6bxpy7.jpg)
З вірою у Перемогу!
Міський голова та керівники підприємств Нововолинська завезли допомогу військовим
Днями відбулася чергова поїздка в зону бойових дій
У ній взяли участь міський голова Борис Карпус, його заступник Микола Пасевич, керівник КП «УЖК-1» Микола Лукашук, директор міжшкільного ресурсного центру Іван Гуцман і водій Богдан Ясінчук.
Про це повідомляє Нововолинська міська рада.
Побували на трьох напрямках фронту і доставили бійцям необхідні речі, що були закуплені, згідно з їхніми запитами за кошти платників податків. А також osb-плити, які надало підприємство «Кроноспан».
На Запорізькому напрямку військовим передали інструменти, бліндажні скоби, автомобільні шини. Захисникам Донеччини завезли автомобіль.
Побували в місці дислокації 100-ї бригади. Поспілкувалися з керівництвом і привітали з отриманням статусу окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України. Військовим 100-ї бригади передали шість квадрокоптерів DJI Mavic 3T та квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro.
У кожному з підрозділів, який відвідували на фронті, спілкувалися про потреби, взяли запити на нові закупівлі. Також у Нововолинськ доставили військовий автомобіль для ремонтування.
Міський голова подякував усім причетним до організації поїздки та всім волонтерським ініціативам громади, які передали смаколики та інші корисні речі для наших Захисників.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/bc/htlufb-0x0-1280x960-wzxvihjzool6zpshb7pfjw5c2zjapbcd.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також:
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)