![Волиняни долучились до Всесвітнього дня спорту і здоров'я](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/b6/45vw4t-kgazkf5nfnal5jjkd7oixk6gjvzcob6l.jpg)
Легкоатлетичний марафон зібрав понад півтори сотні учасників.
Волиняни долучились до Всесвітнього дня спорту і здоров'я
Фізкультурно-оздоровчий захід провели в рамках Всеукраїнського проєкту «Рух заради здоров’я»
Як очільник регіонального відділення Національного олімпійського комітету України спортивне дійство підтримав і голова обласної ради Григорій Недопад.
Про це повідомляють у Волинській обласній раді.
Також участь у заході взяли депутат облради, голова постійної комісії з питань сім’ї молоді, спорту та туризму Віктор Галан-Влащук, депутатка облради, ректорка Академії рекреаційних технологій і права Людмила Стасюк, депутат облради Юрій Валецький, спортивні функціонери, тренери та активна студентська молодь.
Легкоатлетичний марафон зібрав понад півтори сотні учасників: студенти Волинського медичного інституту, ВНУ ім. Лесі Українки, ЛНТУ, АРТіП, Луцького педколеджу, Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права, а також представники громадської організації «Центр освіти» Університет третього віку».
Перед початком забігу відбулась руханка, яку провели імениті волинські легкоатлети: учасник олімпійських ігор, переможець і призер командних чемпіонатів світу та Європи зі спортивної ходьби Іван Банзерук, переможець та призер командних чемпіонатів та кубків світу та Європи зі спортивної ходьби Ігор Сахарук, а також призер кубків та чемпіонатів Європи зі спортивної ходьби Віктор Шумік.
«Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а найкращим другом здоров’я був і залишається спорт. Він допомагає людині бути у хорошій фізичній формі, виховує характер, загартовує силу волі та зміцнює здоров'я. Тому сьогодні ми проводимо легкоатлетичний забіг не заради секунд і кілометрів, а задля популяризації здорового способу життя. Я дякую усім, хто долучається до таких спортивних заходів, особливо молоді», - підсумував захід голова Волиньради, очільник регіонального осередку НОКУ Григорій Недопад.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/bv/p5lwcw-0x0-2048x1365-e26q6ixs5sc3u7t6wtfdqqoavzykpbvj.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/zq/ldvmyc-0x0-2048x1365-al2d42ww3sgiuaj7olq64tqrk4dnzzq7.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/cp/hhockf-0x0-2048x1365-vbp3zq25dyetomkplnup4tl5j2hkvcpl.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/53/ti5gc2-0x0-2048x1365-lapc6vqhc5wjlrhaqcff6uqzatehx53x.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/kp/yhzyjj-0x0-2048x1365-ksel7n3wdk5k63tty2xkj54ydlakdkpj.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Президент України призначив стипендії шістьом волинським спортсменам.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)