![Очільник Волині долучився до спільного іфтару з представниками мусульманської спільноти](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/g/tv/7mgioy-xduw2lrnytgdx7bt3haemrjwijxn2tvg.jpg)
«Єдність – це те, що ніколи в нас не зможуть забрати окупанти».
Очільник Волині долучився до спільного іфтару з представниками мусульманської спільноти
Іфтар – це вечеря, яка проводиться під час священного для мусульман місяця Рамадану
До заходу також долучилися військові-мусульмани та представники інших релігійних конфесій. Під час вечері усі спільно помолилися за мир в Україні та єдність українського народу.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/t6/664s2v-0x-1-960x640-6ttehri6vhs3ksqb7c3c6zacjhvmzt6m.jpg)
«Єдність – це те, що ніколи в нас не зможуть забрати окупанти. Повага до віросповідання кожної людини закладена в нашій Конституції і в нашій ДНК. Вірю, що наша спільна щира молитва за мир надихне кожного працювати ще більше для перемоги України», – зазначив заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/bc/bw5ntm-0x-1-960x640-caev2zrfvggdhgf4api2dilcwqtwvbcy.jpg)
Він також побажав, щоб священний місяць Рамадан став ще одним приводом для об'єднання всього українського народу задля перемоги над ворогом.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)