![З Волині на Харківщину для Зміївської громади відправили потужний генератор](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/2/ul/ee3hnt-0x20-2048x1365-4mczp7p7oqacbgopz6x6gho7cuzbpul2.jpg)
Ця підтримка – дуже важлива незламним жителям Харкова та регіону.
З Волині на Харківщину для Зміївської громади відправили потужний генератор
Завдяки співпраці із благодійним фондом «Шведський центр допомоги» та сприяння головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Волинській області на Харківщину вирушить потужний генератор для забезпечення електрикою важливої інфраструктури
Зокрема, генератор, потужністю 500 кіловат, доставлять у Зміїв на спеціальному транспорті працівники Головного управління ДСНС України у Волинській області.
Про це повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко на сторінці у Фейсбуці.
«Дякую шведам, що так швидко відгукнулись на наше звернення та усім, завдяки кому це стало можливим. Ця підтримка – дуже важлива незламним жителям Харкова та регіону вцілому, який безперервно атакує окупант»,
- зазначив у дописі начальник ОВА.
Ця електростанція дозволить підтримати роботу критичної інфраструктури у громаді, розташованій у зоні бойових дій.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/un/os2drw-0x0-2048x1367-lyfn6bfb42kivh5exs5pcno3w3e4oung.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/3c/kg6net-0x0-2048x1243-guxcprc45hl5idveqp3ibdqwjnxx43cl.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/4b/sdx5dl-0x0-2048x1275-4biluz5pw6rj5jnu7lzq4sym4b3fq4bu.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Волинським прикордонникам для боротьби з ворогом на Донеччині передали безпілотники.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)