![Аліна Мартинюк - поліцейський офіцер громади у Володимирі](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/bf/7euzv2-lebewycjbgh7rjtmdvmtjuiea2gjcbfb.jpg)
Аліна Мартинюк.
Аліна Мартинюк - поліцейський офіцер громади у Володимирі
Старший лейтенант поліції у правоохоронних органах уже 4 роки, два з яких мешкає у Володимирі
Протягом трьох місяців вона проходила спеціальне навчання у Вінниці і останній місяць стажувалась на поліцейській станції у Зарічанському старостаті, де з кінця 2020 року працює офіцер громади Андрій Грицюк.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/sl/jqebjq-0x0-1280x853-jdpeiqx44ybty5hix5jmyqzr3wbgbslq.jpg)
Про це інформує голова Володимирської громади Ігор Пальонка.
«Вважаю, що проєкт Національної поліції «Поліцейський офіцер громади» надзвичайно дієвий та потрібний, адже такі поліцейські виконують важливу функцію у профілактиці скоєння злочинів і правопорушень на території громади, налагоджують важливу комунікацію з жителями.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/mm/t2cujm-0x0-1280x853-c2orcv5hmjo6hsfz4v7obe3wdiahlmm6.jpg)
Тож бажаю пані Аліні, яка обслуговуватиме частину вулиці Луцької, Зимнівської та прилеглі території у місті, успіхів на службі та вдячності від людей. Своєю чергою, готовий усіляко сприяти та підтримувати офіцерів громади у їхній непростій роботі.
З дозволу новоспеченої офіцерки громади надаю її контактний номер телефону 0684365485», - зазначив мер.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/tp/rmpna4-0x0-1280x853-gslmwygjj6ss7pgp5uzact6ykzxz3tpg.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)