![Захищаючи Україну, поліг волинянин Микола Сливка](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/z/fq/ufryvp-hcrd7wz6hydxgz2lb37ywsjfebbnmfqz.jpg)
Вічна пам'ять Герою.
Захищаючи Україну, поліг волинянин Микола Сливка
У війні з російською навалою загинув житель селища Стара Вижівка – Микола Миколайович Сливка
Про це повідомили у громаді.
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Та нехай добрий, світлий спомин про покійного Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого Миколи знайде вічний спокій… Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському Воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!
Про дату та час зустрічі Героя буде повідомлено додатково», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/3k/vuv3se-0x0-715x424-7ydmv7lif77yopafvwfv4kb6a5eur3ku.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)