![У трьох районах Волині горіла суха трава (Відео)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/a/st/pwaaq6-113x0-1081x721-ab4rrysc7gh3xljx5lsfobnu2lzibsta.jpg)
Тривають заходи із встановлення осіб, причетних до виникнення пожежі.
У трьох районах Волині горіла суха трава (Відео)
Минулої доби рятувальники тричі виїжджали на гасіння сухої трави на відкритих територіях
9 квітня на лінії 101 надійшло 3 повідомлення про горіння сухої трави і чагарників — в м. Ковелі, у Луцькому та Камінь-Каширському районах.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.
О 15:50 рятувальники двох пожежно-рятувальних підрозділів м. Луцька і селища Торчин виїхали за сигналом тривоги на дачний масив «Шепель» у Луцькому районі. На гасіння рятувальники подали 1 пожежний ствол та застосували підручні засоби. Горіння ліквідували о 17:10. Встановлено особу, причетну до виникнення цієї пожежі. З'ясувалося, що місцева жителька підпалила сміття неподалік і покинула багаття напризволяще, через пориви вітру вогонь перекинувся на чагарники і сухостій. За цим фактом складено протокол за статтею 175 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
У цей же час, о 15:51 зафіксоване повідомлення про загоряння сухої трави та чагарників на площі 0,015 га на вулиці Варшавській у Ковелі. Пожежу виявлено за допомогою безпілотного літального апарату під час виїзду моніторингової групи з числа співробітників ДСНС. Завдяки цьому горіння вдалося оперативно ліквідувати за допомогою підручних засобів — о 16:01. Причина — необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
Увечері працівники чергової варти 8 ДПРЧ м. Каменя-Каширського за допомогою ранцевих вогнегасників та підручних засобів ліквідували загоряння сухої трави та чагарників на площі пів гектара біля с. Осівці Камінь-Каширського району. Тривають заходи із встановлення осіб, причетних до виникнення пожежі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/dy/4334iy-0x0-1600x1200-2znqsoezxtoesomqc6rk22b2qg4spdyx.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/od/mlnyws-0x0-1600x900-r5ku4yepoftfqkyc32zrelu3p4gzzodb.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/xa/p3cpfm-0x0-1600x721-27uvvjiilvrgbjg6i2thrn57anxmexav.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На волинських водоймах екологи вилучили 11 браконьєрських сіток.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)