![На Волині жителька Львівщини організувала незаконний бізнес на вейпах](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/zd/ugjyyi-0x45-1280x853-zshd52d3scru763o3wubwwk7q25glzdl.png)
Кримінальне провадження скеровано до суду.
На Волині жителька Львівщини організувала незаконний бізнес на вейпах
Детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області завершили досудове розслідування щодо жительки Львівщини, яка організувала продаж незаконно виготовлених рідин для електронних сигарет
Слідством становлено, що обвинувачена купувала контрафактний товар в Інтернеті. Продавала незаконно виготовлену продукцію через мережу роздрібної торгівлі у місті Любомлі.
Про це повідомляє БЕБ.
Фігурантці повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 204 Кримінального Кодексу України (незаконне придбання, зберігання, транспортування з метою збуту підакцизних товарів).
Кримінальне провадження скеровано до суду з угодою про визнання винуватості.
Оперативний супровід здійснювали працівники Управління детективів із стратегічного захисту економіки. Процесуальне керівництво – прокурори Волинської обласної прокуратури.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Волинь візьме участь у відборі проєктів на співфінансування від ЄС.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)