![Поранений воїн з Волині отримав від німецьких благодійників електроскутер](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/7t/224i7o-0x114-2048x1365-sbnbbhqfhb2rnlo5snyg6qnyuq7k47tl.jpg)
Хоча моторолер не дуже швидкий, проте допоможе у пересуванні селом.
Поранений воїн з Волині отримав від німецьких благодійників електроскутер
Ковельський міський голова Ігор Чайка та староста Петро Бородій передали пораненому військовому Петру Кулику електроскутер Orion Invacare, отриманий від німецьких благодійників
Петру — 26, він житель села Білин. Хлопець розповідає, що з початком повномасштабного вторгнення став до лав тероборони рідного села, а 30 березня 2023 року — отримав повістку та вступив до лав Збройних Сил.
Про це повідомляє Ковельска міська рада.
Служив військовий у 80 окремій десантно-штурмовій бригаді, має звання молодшого лейтенанта.
24 серпня поблизу села Кліщіївка Донецької області виносив пораненого побратима з поля бою, де в результаті артобстрілу був важко поранений. Коли потрапив до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І. Мечнікова, лікарі прийняли рішення — ампутувати ногу.
Після того хлопець лікувався у Тернополі та Львові, де його протезували, а завдяки волонтерам — більше місяця перебував у Вашингтоні.
Нині Петро у рідному селі. Сівши за кермо електроскутера, хлопець відразу влаштував тест-драйв транспортному засобу. Каже, що хоча моторолер не дуже швидкий, проте допоможе у пересуванні селом.
Міський голова Ігор Чайка подякував військовому за мужність та патріотизм: «Ковельська громада завжди готова допомагати захисникам, які стали на оборону рідної держави».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/2v/viyxyw-0x0-2048x1536-a4m65pgeix3rsak32r4cpvwkebxk52vm.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/va/fjsvxx-0x0-2048x1536-6yfo4mr2t6k7hfy4nrcjl2b7ddi5gvax.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/qq/7nolzn-0x0-2048x1536-4ctah635zbq327hpkamtnczj6vwzbqqy.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині рідні полеглих Захисників вишивають 20-ти метровий Рушник Пам'яті.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)