![Мер Ковеля вирішив у парку прозвітувати перед громадою про пророблену роботу](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/ja/6yxpzb-bf5vhb3auj5esn7tlilo2uba6opzdjab.jpg)
На зустріч прийшло чимало людей.
Мер Ковеля вирішив у парку прозвітувати перед громадою про пророблену роботу
Він підбив підсумки 2023 року
Про це голова повідомив на своїй сторінці у Facebook.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/k2/i7s463-0x-1-1280x1011-ldjlu6aoacxqwliwkeyfgod47aqamk2y.jpg)
«Зустріч у парку імені Лесі Українки завершила мої звіти перед громадою про роботу на посаді Ковельського міського голови за 2023-й рік. Людей зібралося чимало, ковельчани виявили активну громадянську позицію.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/at/vbdpql-0x0-1280x960-xwujdmm7rqjbcb3t322syef3rtxykatt.jpg)
Питання були традиційні: благоустрій, ремонт прибудинкових територій, підтоплення. Усі проблеми — локальні, взяли їх до розгляду.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/jl/vznvnw-0x0-1280x960-ui277icw4ipem2vqe4snutxyx3rm7jlj.jpg)
Попри те, що наша громада — тилова, повномасштабна війна з росією залишається нашою реальністю. Наголошу, що пріоритетом у роботі й надалі буде допомога Силам оборони. Торік ми підтримали 19 військових підрозділів на суму майже 56 млн. гривень. Запити від наших оборонців надходять постійно. Ми їх розглядаємо і стараємося максимально виконати, адже військові кажуть: допомога громад для них надзвичайно важлива. У цьому році на підтримку війська Ковельська громада вже виділила 50 мільйонів гривень.
Спасибі всім за дискусії та небайдужість до розвитку Ковельської громади!», - зазначив голова.
![На зустріч прийшло чимало людей.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/ja/lkurv3-0x0-1280x960-bf5vhb3auj5esn7tlilo2uba6opzdjab.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)