![У громаді на Волині запрацював притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/7/te/gg7scc-0x0-1279x853-x6l2h7nqnt7jzbpo3vp3xbsiek6yote7.jpg)
Одночасно в притулку може проживати до 12 осіб.
У громаді на Волині запрацював притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства
Відкриття закладу відбулося учора, 11 квітня, у Ратнівській громаді
Приміщення капітально відремонтували та забезпечили необхідними речами за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі понад 2,5 млн грн.
Про це повідомляє Волинська ОВА.
Оглянула притулок директорка департаменту соціальної та ветеранської політики облдержадміністрації Оксана Гобод.
За її словами, постраждалі від насильства можуть цілодобово перебувати в соціальному закладі та отримати кваліфіковану психологічну, соціально-побутову, соціально-медичну, інформаційну та юридичну допомогу. Фахівці таких закладів надають комплексну допомогу на основі оцінки потреб та індивідуального підходу до особи з урахуванням віку, статі, стану здоров’я та соціального становища.
До слова, у притулку облаштували чотири кімнати для проживання постраждалих осіб, їдальню та санвузол, а також кабінет для роботи персоналу та психологів.
Одночасно в притулку може проживати до 12 осіб, а максимальний термін перебування в закладі – до трьох місяців.
Слід додати, що послугами Ратнівського притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі можуть скористатися не лише місцеві жителі, а й мешканці Забродівської, Самарівської, Старовижівської, Дубечненської тергромад та внутрішньо переміщені особи.
Контактний телефон притулку: 033 66 29 407.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/7w/wf5yrg-0x0-1280x853-kyomq2f74flkuun2znt73apqc4co47wx.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/go/7nj5yk-0x0-1280x853-chblzrhtc75xconufh2auxyajvjm4gok.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/xl/jkqvvk-0x0-1280x853-22asvohhdvcpvah7zmhhgye57v7sjxlj.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/fv/jsnlmj-0x0-1280x853-r2wlvbjwmwvtx3dvsfubas7fucxjifvq.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У громаді на Волині завдяки проєкту місцеву бібліотеку обладнали пандусом.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)