![Понад сотню врятованих ляльок-мотанок з Бахмута виставили у Луцьку на благодійний продаж](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/2/l5/odx3mn-75sntzw4txvqjg7pem6zhhyo274c3l52.jpg)
Виручені від продажу кошти передадуть для потреб 14-го окремого мотострілецького батальйону.
Понад сотню врятованих ляльок-мотанок з Бахмута виставили у Луцьку на благодійний продаж
Під час благодійного марафону «Великдень зігріває душі» у Луцьку стартував продаж ляльок-мотанок, які військові 14 окремої механізованої бригади знайшли у зруйнованому Бахмуті на Донеччині
Нині благодійні ляльки-мотанки можна придбати в обласній бібліотеці для юнацтва.
Про це розповіла Суспільному співорганізаторка марафону Алла Єфремова.
Ляльок-мотанок з Бахмута волонтерам передала вдова загиблого військовослужбовця Ірина Смірнова — засновниця проєкту для дружин та матерів військових «Нить продовження життя». Вона створює вишиті стрічками сорочки, кошики, сукні, навчає цьому мистецтву жінок.
«Хлопці (військові — ред.) відходили з міста і побачили, що розкидані багато ляльок, вони в болоті були і перша думка була – не дуже хотілось брати, бо це чиєсь, а з іншої сторони вони розуміли, що ляльки приречені, якщо залишаться тут. Вони їх позбирали і врятували три великі коробки цих прекрасних мотанок», — говорить жінка.
Всього у Луцьк привезли більше сотні врятованих на передовій ляльок. Виручені від продажу кошти передадуть для потреб 14-го окремого мотострілецького батальйону.
Зі слів Алла Єфремової, благодійний марафон триватиме до Великодніх свят. Окрім ляльок-мотанок є також інші лоти. Станом на 11 квітня вдалося зібрати понад 21 тисячу гривень.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/de/xs7lkz-0x0-794x529-ihr5u2lvd6u7em526nbn5yzoygp2udev.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/fx/rbwfyd--1x0-794x447-vkqe5su24ecf3oq5d73pxjijyyipvfxt.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)