![На Ковельщині загорілась велика господарська будівля](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/zd/mnhcbl-4bzlqjuvaxridmqpdqwjrs5ohxxqczdl.jpg)
Під час горіння вогнем знищено дах будівлі, вікна та речі домашнього вжиту, пошкоджено стіни.
На Ковельщині загорілась велика господарська будівля
Сьогодні в селі Вербка Дубівської громади трапилася пожежа в господарській споруді
На місце події прибули рятувальники 19-ї та 4-ї Державних пожежно-рятувальних частин міста Ковель. По приїзду фахівці ДСНС оперативно провели розвідку та за допомогою трьох водяних стволів приборкали займання. Повідомлення про пожежу надійшло о 16:52, ліквідовано о 17:45.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/2d/ctb57p-0x0-1600x1200-i7h3gkgn47vr5fdvjzwc5sg2d6x3c2dp.jpg)
Під час горіння вогнем знищено дах будівлі, вікна та речі домашнього вжиту, пошкоджено стіни. Травмованих під час пожежі та її ліквідації — немає. Причина пожежі – встановлюється, інформує Головне управління ДСНС України у Волинській області.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/pl/a6rhns-0x0-1600x1110-keahzum2zvs2e4egksbovawioo4diplt.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)