![На Волині відбулась творча зустріч із зірковим земляком, народним артистом Петром Панчуком](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/h/ld/24euow-scmklmnivfumysb535szqcigki6qildh.jpg)
Петро Панчук.
На Волині відбулась творча зустріч із зірковим земляком, народним артистом Петром Панчуком
Творча зустріч із Народним артистом України та лауреатом Національної премії імені Шевченка, актором театру і кіно Петром Панчуком, відбулася Культурно мистецькому укритті міста Горохова
У цьому заході, який зібрав шанувальників мистецтва, Петро Фадейович не тільки читав класичні твори та вірші видатних земляків, але й ділився своїми думками та досвідом.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/5u/v2sa2q-0x0-2048x1365-xkvznfzsuaiytu3fxwnxeobwhte5a5up.jpg)
Митець відверто зізнався про своє ставлення до мистецтва театру та його значення в його власному житті. Він підкреслив, що для нього театр - це не лише професія, але й своєрідна місія. Народний артист розповідав про ті морально-естетичні цінності, які, на його думку, мають бути в основі кожного митця. Він підкреслив важливість сповідування цих цінностей, як для самого митецького співтовариства, так і для глядачів, які приходять у театр здобувати нові враження та думки.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/gf/4622b6-0x0-2048x1365-7cautuxex2xl7jojin7polwv3jbzrgfz.jpg)
Учасники зустрічі отримали можливість не лише насолодитися талантом великого актора, але й зануритися в світ мистецтва. Від таких зустрічей глядачі отримують не лише естетичне задоволення, але й нові джерела натхнення та розуміння мистецтва, повідомили в Горохівській громаді.
Читайте також на volyn.com.ua: «64-річний народний артист з Волині Петро Панчук: «Тепер романси співаю новонародженій донечці Єлизаветі».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/oz/vsicw3-0x0-2048x1365-2ni6f3z6yub2jxjw37pgj3okaapvmozc.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)