![Як на лінії фронту волинські поліцейські-добровольці дбають про тварин](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/n/xe/6dmzuk-qqfz4cnwcin5mrq7eo63ctzxejshyxen.jpg)
Бійці кажуть, що тварини приносять відчуття спокою, особливо після ризикованих бойових виїздів.
Як на лінії фронту волинські поліцейські-добровольці дбають про тварин
Поліцейські-добровольці зведеного батальйону НПУ «Захід» рятують та піклуються про чотирилапих пухнастиків
Ліма – кішка, яку волинські правоохоронці підібрали ще в 2022 році, звільняючи м. Лиман (звідси – й ім’я). З того часу вона – справжній символ і бойова посестра наших поліцейських, а також улюблениця командира батальйону, полковника Сергія Козака.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/5j/arf5yd-0x0-720x959-uzlp3iv44kzshfccy6ow3ekzjerql5jk.jpg)
Про це інформує Поліція Волинської області.
А ще з нашими бійцями живуть киця Мурка і собака Річі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/hw/ueaas2-0x0-2048x1781-yjv75lwcgxczsnz73xcrazutt3iazhw2.jpg)
Вони пережили російську окупацію, побачили чимало під час звільнення населеного пункту на Донеччині, і нині, коли Річі чує звуки вибухів, то починає голосно гавкати та бігати… Мурка ж, навпаки, спокійна і хоче, щоб її гладили.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/hc/fbbjj4-0x0-1848x2048-e5a7dgkdlmzgy55sihjlzwnepeimwhcf.jpg)
А днями волинські поліцейські підібрали песика Яцика. Він хоч і маленький, але дуже грайливий і навіть подає сильний голос, коли бачить «чужих».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/on/ilsgeb-0x0-1480x2048-q67ioynsivhkvpqdbppco5ayrkbb7on3.jpg)
Бійці кажуть, що тварини приносять відчуття спокою, особливо після ризикованих бойових виїздів, а також нагадують про рідний дім. Незважаючи ні на що, вони не полишать своїх «менших братів»
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)