![У селі на Волині відкрили пам’ятні стелу і знак на честь полеглих на війні Героїв – мешканців громади](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/w/6z/andtap-0x80-960x640-5p7dq473ljs2lqsk65wrex6repbsy6zw.jpg)
Вічна слава і пам’ять Героям!
У селі на Волині відкрили пам’ятні стелу і знак на честь полеглих на війні Героїв – мешканців громади
У центрі села Копачівка – 21 пам’ятна дошка зі світлинами та іменами загиблих місцевих жителів, які віддали своє життя на фронтах з початку повномасштабного вторгнення
За всіма полеглими воїнами священники відслужили панахиду.
Про це повідомляє Волинська обласна рада.
«Сьогодні ми вшановуємо тих, кого знаємо і будемо пам’ятати, хто жив поруч з нами і лишиться в наших серцях, - зазначив Григорій Пустовіт. – В кожній громаді тепер є такі скорботні місця, вони стають місцями сили та пам’яті для усіх мешканців. Ці хлопці, які віддали життя за свій народ і землю, стали нашими небесними охоронцями. Ми маємо пам’ятати їх, молитися за них та продовжувати працювати для перемоги».
Співчуття рідним загиблих висловив і голова громади Олександр Совтис. «Вони були вірними захисниками рідної землі. Ця стіна пам’яті є символом нашої вдячності і шани, вона буде нагадувати нащадкам про велику ціну, яку заплатив наш народ за свою вільну країну», - зазначив Олександр Совтис.
Присутні поклали квіти до стіни пам’яті та спільно виконали Гімн України.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/uy/ye5dqf-0x0-719x960-nyw7hc6gzozuhobznze3ygdnp3e3vuyw.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/x5/ugeptv-0x0-960x720-lfxgvhx7rdiudjwd3ognizhwmk4iox57.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/d4/dfoo4q-0x0-960x720-5l5dw6neyofv5hg3xn3fsvbgb4ajmd4k.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/xa/kbanri-0x0-960x720-4sm4yyt4fnsisubl423qnowwkybvrxag.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині на честь загиблого сина-Героя батьки встановили хрест.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)