![Житель Херсона незаконно збув волинянину три автомати (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/5/mg/mneq7h-0x123-1125x750-4vfwsact3eg5ijmjtvfxk2jmbqnpomg5.jpg)
Триває слідство!
Житель Херсона незаконно збув волинянину три автомати (Фото)
Прокурори Луцької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про придбання, зберігання та збут вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу, вчинені 37-річним жителем Херсона (ч.1 ст. 263 КК України)
За даними слідства, чоловік незаконно збув волинянину три автомати Калашникова.
Викрито незаконні дії громадянина за оперативного супроводу УСБУ в області та УКР ГУНП в області.
Триває досудове розслідування.
Довідково: згідно із санкцією ч.1 ст. 263 КК України носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської) без передбаченого законом дозволу - караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/nz/x7tbcc-0x0-1280x512-hms24wnapblor4gstl3vauo4vubmcnze.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/lw/rb4ocu-0x0-1073x648-rp7tygjbxmecaiycgehrsiyj22pdplwh.jpg)
Пресслужба обласної прокуратури
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині п’яний водій збив скутериста.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)